|
R 810 « předchozí | další » |
Trasa:
Olomouc hl.n. 11.08, Hulín 11.33-11.35, Hodonín 12.16-12.17, Břeclav 12.30-12.39, Brno hl.n. 13.24 Detail trasy »
|
|
Varianta: Řazení v úseku Olomouc hl.n. - Břeclav |
|
|
Aktualizace: 17.6.2015 (Filip Novotný) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo V úseku Moravský Písek - Břeclav platí také jízdní doklady IDS JMK
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v úseku Břeclav - Brno hl.n. |
|
|
Aktualizace: 17.6.2015 (Filip Novotný) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo Platí také jízdní doklady IDS JMK
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, místa č. 12, 14, 16, 18 pro invalidy 2) - vůz s přípojkou 230 V 3) Jede v , a 31.XII. 4) Vůz mimo rezervační systém |
|
Poznámky k oběhům:
a) V , 31.XII. pro 811 b) V , a 31.XII. pro 811 |
|
|