..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
Os 6921 « předchozí | další » |
Trasa:
Ústí nad Labem hl.n. 19.03, Lovosice 19.24-19.30, Roudnice nad Labem 19.49-19.50, Kralupy nad Vltavou 20.28-20.41, Praha Masarykovo nádraží 21.16 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 19.6.2015 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Roudnice nad Labem - Praha Masarykovo nádraží nejede 24., 31.XII. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) Ve vlaku jsou řazeny vozy 1. i 2. třídy Souprava (přední jednotka) odjede do Prahy ONJ jako Sv 29392 ve 21.45
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|
471 [CZ-ČD]
Kralupy nad Vltavou - Praha Masarykovo nádraží
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu
471 [CZ-ČD]
Ústí nad Labem hl.n. - Roudnice nad Labem - Praha Masarykovo nádraží
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu