|
R 659 „Klokoty“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 22.33, Benešov u Prahy 23.13-23.14, Tábor 23.58-0.00, Veselí nad Lužnicí 0.28-0.30, České Budějovice 1.07 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Varianta: Řazení kromě 11.IX. |
|
|
Aktualizace: 12.8.2015 (Lukáš Coufal) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Tábor - České Budějovice jede v , nejede 28.X., 17.XI. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let 659 / 8259 č. 366 - 372: Praha hl.n. - Veselí nad Lužnicí v , a 28.X., 17.XI.
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení 11.IX. |
|
|
Aktualizace: 12.8.2015 (Lukáš Coufal) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Tábor - České Budějovice jede v , nejede 28.X., 17.XI. - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let 659 / 8259 č. 367 - 372: Praha hl.n. - Veselí nad Lužnicí
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém 2) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou 3) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího (místa č. 51 - 56, 101 - 106) 4) - oddíly č. 6 - 8 pro cestující s dětmi do 10 let 5) - vůz s přípojkou 230 V 6) Oddíl č. 1 pro invalidy 7) Oddíl č. 9 dámský 8) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího 9) - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let |
|
Poznámky k oběhům:
a) V , kromě 28.X., 17.XI. pro 636 |
|
|