|
R 646 „Konopiště“ « předchozí | další » |
Trasa:
České Budějovice 9.57, Veselí nad Lužnicí 10.29-10.30, Tábor 10.58-11.00, Benešov u Prahy 11.49-11.50, Praha hl.n. 12.30-12.34, Praha-Holešovice 12.42 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 14.8.2015 (Lukáš Coufal) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz s přípojkou 230 V 2) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou 3) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího 4) - oddíly č. 6 - 8 pro cestující s dětmi do 10 let 5) Oddíl č. 1 pro invalidy 6) Oddíl č. 9 dámský 7) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém 8) Jede v , a 28.X., 17.XI. 9) Jede v |
|
Poznámky k oběhům:
a) V , kromě 28.X., 17.XI. od 659 |
|
|