|
R 637 „Vojtěch Lanna“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha-Holešovice 8.21, Praha hl.n. 8.29-8.33, Benešov u Prahy 9.13-9.14, Tábor 9.59-10.01, Veselí nad Lužnicí 10.27-10.29, České Budějovice 11.02 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 12.8.2015 (Lukáš Coufal) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede v , a 28.X., 17.XI. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Jede v 2) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém 3) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou 4) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího (místa č. 51 - 56, 101 - 106) 5) - oddíly č. 6 - 8 pro cestující s dětmi do 10 let 6) - vůz s přípojkou 230 V 7) Oddíl č. 1 pro invalidy 8) Oddíl č. 9 dámský |
|
|