|
R 630 „Kotnov“ další » |
Trasa:
České Budějovice 19.57, Veselí nad Lužnicí 20.29-20.30, Tábor 20.58-21.00, Benešov u Prahy 21.49-21.50, Praha hl.n. 22.30 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 8.8.2015 (Lukáš Coufal) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let Souprava odjede do stanice Praha ONJ jako Sv 29542
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz s přípojkou 230 V 2) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou 3) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího (místa č. 51 - 56, 101 - 106) 4) - oddíly č. 6 - 8 pro cestující s dětmi do 10 let 5) Oddíl č. 1 pro invalidy 6) Oddíl č. 9 dámský 7) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém |
|
|