|
Sp 1956 « předchozí | další » |
Trasa:
Letohrad 15.33, Doudleby nad Orlicí 16.09-16.10, Častolovice 16.18-16.19, Týniště nad Orlicí 16.28-16.31, Hradec Králové hl.n. 16.53 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 22.12.2014 (RaPa) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - úschova během přepravy - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) Ve vlaku jsou řazeny vozy 1. i 2. třídy
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - úschova během přepravy 2) - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) 3) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou |
|
Poznámky k oběhům:
a) V a pro 1796 |
|
|