..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
Os 18417 « předchozí | další » |
Trasa:
Tábor 17.15, Obrataň 17.42-17.44, Pelhřimov 18.18-18.19, Horní Cerekev 18.43 Detail trasy »
|
|
Varianta: Řazení v a |
|
|
Aktualizace: 13.9.2015 (František Kozel) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Pelhřimov - Horní Cerekev jede v , a 21.XII. – 1.I., 5.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v a 21.XII. – 1.I., 5.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI. |
|
|
Aktualizace: 13.9.2015 (František Kozel) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Pelhřimov - Horní Cerekev jede v , a 21.XII. – 1.I., 5.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|
810 [CZ-ČD]
Tábor - Pelhřimov - Horní Cerekev
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu
814 [CZ-ČD]
Tábor - Horní Cerekev
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu