..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
Sp 1766 « předchozí | další » |
Trasa:
Starkoč 20.42, Václavice 20.46-20.48, Náchod 20.55-21.01, Teplice nad Metují 21.31-21.32, Meziměstí 21.41-21.44, Broumov 21.58 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 7.12.2014 (RaPa) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Nejede 24., 31.XII. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|
814 [CZ-ČD]
Starkoč - Broumov
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu