|
R 1545 „Ferdinand Kindermann“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha-Holešovice 13.21, Praha hl.n. 13.29-13.33, Benešov u Prahy 14.13-14.14, Tábor 14.59-15.01, Veselí nad Lužnicí 15.27-15.29, České Budějovice 16.02-16.13, Rybník 16.57-16.58, Linz Hbf 18.24 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 12.8.2015 (Lukáš Coufal) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího; v úseku České Budějovice - Linz Hbf v rámci nabídek Vltava-Dunaj-Tiket a EURegio bez povinné rezervace místa pro cestujícího s jízdním kolem - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Jede v 2) Jede v , a 28.X., 17.XI. 3) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém 4) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou 5) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího (místa č. 51 - 56, 101 - 106) 6) - oddíly č. 6 - 8 pro cestující s dětmi do 10 let 7) - vůz s přípojkou 230 V 8) Oddíl č. 1 pro invalidy 9) Oddíl č. 9 dámský 10) Při zvýšeném počtu cestujících oddíly č. 1 - 6 v úseku České Budějovice - Rybník prohlášeny za 2. třídu |
|
|