|
R 1543 „Anton Bruckner“ « předchozí | další » |
Route:
Praha-Holešovice 9.21, Praha hl.n. 9.29-9.33, Benešov u Prahy 10.13-10.14, Tábor 10.59-11.01, Veselí nad Lužnicí 11.27-11.29, České Budějovice 12.02-12.13, Rybník 12.57-12.58, Linz Hbf 14.24 Route details »
|
Composition is valid in the period of:
|
|
Updated: 12.8.2015 (Lukáš Coufal) | Permanent link | Graphic version |
|
Train notes:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího; v úseku České Budějovice - Linz Hbf v rámci nabídek Vltava-Dunaj-Tiket a EURegio bez povinné rezervace místa pro cestujícího s jízdním kolem - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let
|
Train carrier:
České dráhy, a.s.; |
|
Notes on coaches:
1) Jede v a 29.IX., 18.XI., nejede 28.IX., 16.XI. 2) Jede v , a 28.X., 17.XI. 3) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém 4) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou 5) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího (místa č. 51 - 56, 101 - 106) 6) - oddíly č. 6 - 8 pro cestující s dětmi do 10 let 7) - vůz s přípojkou 230 V 8) Oddíl č. 1 pro invalidy 9) Oddíl č. 9 dámský 10) Při zvýšeném počtu cestujících oddíly č. 1 - 6 v úseku České Budějovice - Rybník prohlášeny za 2. třídu |
|
|