|
R 1542 „Anton Bruckner“ « předchozí | další » |
Trasa:
Linz Hbf 15.35, Rybník 16.57-16.59, České Budějovice 17.43-17.57, Veselí nad Lužnicí 18.29-18.30, Tábor 18.58-19.00, Benešov u Prahy 19.49-19.50, Praha hl.n. 20.30 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 8.8.2015 (Lukáš Coufal) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího; v úseku Linz Hbf - České Budějovice v rámci nabídek Vltava-Dunaj-Tiket a EURegio bez povinné rezervace místa pro cestujícího s jízdním kolem - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let Souprava (vozy č. 364 a 365) odjede do stanice Praha ONJ jako Sv 129542
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz s přípojkou 230 V 2) Při zvýšeném počtu cestujících oddíly č. 1 - 6 v úseku Rybník - České Budějovice prohlášeny za 2. třídu 3) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou 4) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího (místa č. 51 - 56, 101 - 106) 5) - oddíly č. 6 - 8 pro cestující s dětmi do 10 let 6) Oddíl č. 1 pro invalidy 7) Oddíl č. 9 dámský 8) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém 9) Jede v , nejede 27.IX., 28.X., 15.XI. |
|
|