|
R 1541 „F. A. Gerstner“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 5.33, Benešov u Prahy 6.13-6.14, Tábor 6.59-7.01, Veselí nad Lužnicí 7.27-7.29, České Budějovice 8.02-8.13, Rybník 8.57-8.58, Linz Hbf 10.24 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 12.8.2015 (Lukáš Coufal) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího; v úseku České Budějovice - Linz Hbf v rámci nabídek Vltava-Dunaj-Tiket a EURegio bez povinné rezervace místa pro cestujícího s jízdním kolem - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let Souprava přijede ze stanice Praha ONJ jako Sv 29543
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Jede v a 29.IX., 18.XI., nejede 28.IX., 16.XI. 2) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém 3) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou 4) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího (místa č. 51 - 56, 101 - 106) 5) - oddíly č. 6 - 8 pro cestující s dětmi do 10 let 6) - vůz s přípojkou 230 V 7) Oddíl č. 1 pro invalidy 8) Oddíl č. 9 dámský 9) Při zvýšeném počtu cestujících oddíly č. 1 - 6 v úseku České Budějovice - Rybník prohlášeny za 2. třídu |
|
|