..: Trasa vlaku REx 907 Vihorlat - JŘ 2015 :..
REx 907 „Vihorlat“
Řazení vlaku: 163_b + Bee + 2xB249 + BDs449  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Košice   15.37 3.
  Košice predmestie  15.40 15.41 
  Čeľovce  16.14 16.15 2
  Trebišov  16.21 16.37 nástupište
  Bánovce nad Ondavou  16.47 16.48 3
  Michalovce  16.57 16.58 3
  Strážske  17.09 17.10 2
  Brekov  17.15 17.15 
  Humenné  17.20  4

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci