..: Trasa vlaku REx 905 Starina - JŘ 2015 :..
REx 905 „Starina“
Řazení vlaku: 163_b + 5xBdgteer  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Košice   14.50 1./13
  Košice predmestie  14.53 14.54 
  Čeľovce  15.27 15.28 2
  Trebišov  15.34 15.46 nástupište
  Bánovce nad Ondavou  15.56 16.01 2
  Michalovce  16.10 16.11 3
  Strážske  16.22 16.23 2
  Brekov  16.28 16.28 
  Humenné  16.33  4

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci