Os 8778 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 18.19 | 2 | |||
Ťahanovce | 18.23 | 18.24 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 18.28 | 18.29 | Nástupište | ||
Trebejov | 18.33 | 18.33 | |||
Kysak | 18.36 | 18.37 | 4 | ||
Obišovce | 18.40 | 18.40 | |||
Ličartovce | 18.43 | 18.44 | 1 | ||
Drienovská Nová Ves obec | 18.47 | 18.47 | |||
Drienovská Nová Ves | 18.49 | 18.53 | 2 | ||
Kendice | 18.55 | 18.56 | |||
Haniska pri Prešove | 18.59 | 19.00 | |||
Prešov | 19.03 | 19.19 | Nástupište č. | ||
Prešov mesto | 19.21 | 19.23 | |||
Veľký Šariš | 19.29 | 19.30 | 3 | ||
Šarišské Michaľany | 19.35 | 19.35 | |||
Orkucany | 19.39 | 19.39 | |||
Sabinov | 19.42 | 19.43 | 3 | ||
Pečovská Nová Ves | 19.47 | 19.47 | |||
Červenica | 19.49 | 19.50 | |||
Rožkovany | 19.53 | 19.53 | |||
Lipany | 19.56 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci