Os 8122 | |
Řazení vlaku: 2x425 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poprad-Tatry | 13.37 | TEŽ | |||
Veľký Slavkov | 13.43 | 13.44 | 1 | ||
Nová Lesná | 13.48 | 13.49 | |||
Pod lesom | 13.52 | 13.52 | 1 | ||
Dolný Smokovec | 13.54 | 13.54 | |||
Starý Smokovec | 14.01 | 14.09 | 3 | ||
Nový Smokovec | 14.10 | 14.10 | |||
Sibír | 14.11 | 14.12 | |||
Tatranské Zruby | 14.14 | 14.15 | |||
Tatranská Polianka | 14.18 | 14.22 | 1 | ||
Danielov Dom | 14.26 | 14.26 | |||
Nová Polianka | 14.28 | 14.29 | |||
Vyšné Hágy | 14.35 | 14.36 | 2 | ||
Popradské Pleso | 14.46 | 14.46 | |||
Štrbské Pleso | 14.50 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci