..: Trasa vlaku R 725 Remata - JŘ 2015 :..
R 725 „Remata“
Řazení vlaku: V43 + Bdgteer + 4xBdteer + 2xBdgteer  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Bratislava hlavná stanica   14.55 3./10
  Bratislava-Vinohrady  15.00 15.01 
  Trnava  15.24 15.26 2./103
  Leopoldov  15.38 15.53 2./3
  Hlohovec  15.58 16.00 3
  Zbehy  16.15 16.16 1
  Topoľčany  16.40 16.41 4
  Chynorany  16.53 16.54 3
  Žabokreky nad Nitrou  16.57 17.05 1
  Partizánske  17.13 17.15 
  Zemianske Kostoľany  17.31 17.32 3
  Nováky  17.38 17.39 3
  Prievidza  17.49  5

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci