Os 5106 | |
Řazení vlaku: 861 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nitra | 10.31 | 3 | |||
Nitra zastávka | 10.34 | 10.34 | |||
Mlynárce | 10.37 | 10.37 | |||
Lužianky | 10.41 | 10.42 | 4 | ||
Zbehy obec | 10.44 | 10.45 | |||
Zbehy | 10.48 | 10.49 | 3 | ||
Andač | 10.52 | ||||
Alekšince | 10.55 | 10.56 | 2 | ||
Rišňovce | 11.00 | 11.00 | 3 | ||
Kľačany | 11.03 | 11.03 | |||
Hlohovec | 11.09 | 11.10 | 3 | ||
Leopoldov zastávka | 11.13 | ||||
Leopoldov | 11.16 | 2./7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci