Os 4632 | |
Řazení vlaku: 671 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Zámky | 16.22 | 1./5 | |||
Ľudovítov | 16.27 | 16.28 | |||
Palárikovo | 16.31 | 16.32 | 3 | ||
Tvrdošovce | 16.36 | 16.37 | 2 | ||
Jatov | 16.41 | 16.41 | |||
Trnovec nad Váhom | 16.46 | 16.47 | 4 | ||
Šaľa | 16.51 | 16.52 | 2 | ||
Topoľnica | 16.57 | 16.57 | |||
Galanta | 17.02 | 17.03 | 4 | ||
Sládkovičovo | 17.08 | 17.09 | 3 | ||
Pusté Úľany | 17.14 | 17.14 | |||
Reca | 17.19 | 17.20 | |||
Senec | 17.23 | 17.24 | 3 | ||
Veľký Biel | 17.27 | 17.28 | |||
Bernolákovo | 17.31 | 17.32 | 3 | ||
Ivanka pri Dunaji | 17.36 | 17.36 | |||
Bratislava-Vajnory | 17.40 | 17.41 | Nástupište/902 | ||
Bratislava-Vinohrady | 17.45 | 17.46 | |||
Bratislava hlavná stanica | 17.51 | 6. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci