Os 3037 | |
Řazení vlaku: 363_b + Aeer61 + Bdghmeer61 + Bmeer61 + Bpeer61 + Bdgteer + Bpeer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 23.00 | 3. | |||
Bratislava-Vinohrady | 23.05 | 23.06 | |||
Bratislava-Rača | 23.09 | 23.10 | 2./603 | ||
Svätý Jur | 23.15 | 23.15 | |||
Pezinok zastávka | 23.18 | 23.19 | |||
Pezinok | 23.22 | 23.23 | 2./3 | ||
Šenkvice | 23.28 | 23.29 | 2./3 | ||
Báhoň | 23.35 | 23.36 | |||
Cífer | 23.39 | 23.40 | 3 | ||
Trnava | 23.47 | 23.57 | 2./103 | ||
Brestovany | 0.03 | 0.04 | |||
Leopoldov | 0.11 | 1./9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci