Os 2004 | |
Řazení vlaku: 951 + 263 + Bdtmee + Bdgtmee Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Zámky | 4.30 | 3./2 | |||
Ľudovítov | 4.35 | 4.36 | |||
Palárikovo | 4.39 | 4.40 | 3 | ||
Tvrdošovce | 4.44 | 4.45 | 2 | ||
Jatov | 4.49 | 4.49 | |||
Trnovec nad Váhom | 4.54 | 4.55 | 4 | ||
Šaľa | 5.00 | 5.01 | 2 | ||
Topoľnica | 5.05 | 5.06 | |||
Galanta | 5.10 | 5.11 | 4 | ||
Sládkovičovo | 5.16 | 5.17 | 3 | ||
Pusté Úľany | 5.22 | 5.23 | |||
Reca | 5.28 | 5.28 | |||
Senec | 5.31 | 5.32 | 3 | ||
Veľký Biel | 5.36 | 5.36 | |||
Bernolákovo | 5.40 | 5.41 | 3 | ||
Ivanka pri Dunaji | 5.44 | 5.45 | |||
Bratislava-Vajnory | 5.48 | 5.49 | Nástupište/902 | ||
Bratislava-Vinohrady | 5.54 | 5.55 | |||
Bratislava hlavná stanica | 5.59 | 6.16 | 1./1 | ||
Bratislava-Železná studienka | 6.21 | 6.22 | |||
Bratislava-Lamač | 6.24 | 6.25 | 3 | ||
Devínska Nová Ves | 6.31 | 6.32 | 2 | ||
Devínske Jazero | 6.35 | 6.36 | |||
Zohor | 6.42 | 6.43 | 5 | ||
Plavecký Štvrtok | 6.47 | 6.48 | |||
Malacky | 6.53 | 6.54 | 3 | ||
Veľké Leváre | 7.00 | 7.01 | 4 | ||
Závod | 7.04 | 7.05 | |||
Moravský Svätý Ján | 7.09 | 7.10 | |||
Sekule | 7.13 | 7.14 | 3 | ||
Kúty | 7.20 | 7.23 | 3 | ||
Gbely zastávka | 7.29 | 7.29 | |||
Gbely | 7.31 | 7.32 | 2 | ||
Kopčany | 7.38 | 7.39 | |||
Holíč nad Moravou | 7.45 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci