Vlak 20651 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třemešná ve Slezsku | 10.45 | ||||
Liptaň | 11.00 | 11.01 | 2 | ||
Dívčí Hrad | 11.10 | 11.11 | |||
Horní Povelice | 11.15 | 11.16 | |||
Amalín | 11.21 | 11.22 | |||
Slezské Rudoltice | 11.27 | 11.35 | 2 | ||
Koberno | 11.43 | 11.44 | |||
Bohušov | 11.51 | 11.52 | 2 | ||
Osoblaha | 12.03 | 2 |
jede v a od 4.VII. do 30.VIII. a 8.V., 6., 13., 20., 27.VI., 5., 12., 19.IX., 7.XI., 5.XII.;
; ; ; ; ; dopravce Slezské zemské dráhy, o.p.s.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce; podrobnosti o tarifu na www.osoblazsko.com; vlak veden historickou parní lokomotivou
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci