LE 1367 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.35 | 1B/1 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 19.32 | 19.33 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.49 | 20.51 | 2 | ||
Přerov | 21.05 | 21.10 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 21.29 | 21.30 | 3/1 | ||
Suchdol nad Odrou | 21.41 | 21.42 | 3 | ||
Studénka | 21.48 | 21.49 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 21.58 | 22.00 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 22.07 | 22.09 | |||
Bohumín | 22.15 | 22.16 | 3 | ||
Dětmarovice | 22.21 | 22.22 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 22.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci