LE 1350 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 23.14 | 6 | |||
Kysak | 23.25 | 23.27 | 7 | ||
Spišská Nová Ves | 0.04 | 0.06 | 3 | ||
Poprad-Tatry | 0.22 | 0.24 | |||
Liptovský Mikuláš | 1.02 | 1.04 | 3 | ||
Ružomberok | 1.22 | 1.24 | 4 | ||
Vrútky | 1.50 | 1.51 | 2. | ||
Žilina | 2.08 | 2.30 | 3. | ||
Čadca | 2.52 | 2.54 | 3. | ||
Bystřice (Bystrzyca) | 3.11 | 3.12 | 1/1 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 3.15 | 3.16 | |||
Třinec (Trzyniec) | 3.18 | 3.20 | 2 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 3.27 | 3.28 | 3 | ||
Karviná hlavní nádraží | 3.46 | 3.47 | 2 | ||
Dětmarovice | 3.55 | 3.56 | 2 | ||
Bohumín | 4.01 | 4.16 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 4.23 | 4.25 | |||
Ostrava-Svinov | 4.31 | 4.33 | 3 | ||
Studénka | 4.42 | 4.43 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 4.49 | 4.50 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 5.01 | 5.02 | 3/2 | ||
Přerov | 5.18 | 5.23 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5.37 | 5.40 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.56 | 6.57 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.06 | 1B/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia