..: Trasa vlaku LE 1350 LEO Express - JŘ 2015 :..
LE 1350 „LEO Express“
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Košice   23.14 6
  Kysak  23.25 23.27 7
  Spišská Nová Ves  0.04 0.06 3
  Poprad-Tatry  0.22 0.24 
  Liptovský Mikuláš  1.02 1.04 3
  Ružomberok  1.22 1.24 4
  Vrútky  1.50 1.51 2.
  Žilina  2.08 2.30 3.
  Čadca  2.52 2.54 3.
  Bystřice (Bystrzyca)  3.11 3.12 1/1
  Třinec centrum (Trzyniec Centrum)  3.15 3.16 
  Třinec (Trzyniec)  3.18 3.20 2
  Český Těšín (Czeski Cieszyn)  3.27 3.28 3
  Karviná hlavní nádraží  3.46 3.47 2
  Dětmarovice  3.55 3.56 2
  Bohumín  4.01 4.16 2
  Ostrava hlavní nádraží  4.23 4.25 
  Ostrava-Svinov  4.31 4.33 3
  Studénka  4.42 4.43 2
  Suchdol nad Odrou  4.49 4.50 2
  Hranice na Moravě  5.01 5.02 3/2
  Přerov  5.18 5.23 3
  Olomouc hlavní nádraží  5.37 5.40 3
  Pardubice hlavní nádraží  6.56 6.57 3
  Praha hlavní nádraží  8.06  1B/1

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci