Vlak 1563 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lysá nad Labem | 6.48 | 1 vlevo/1 | |||
Čelákovice | 6.57 | 6.58 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 7.18 | 7.19 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.27 | 7.39 | 4 | ||
Praha-Vršovice | 7.43 | 7.44 | 2 | ||
Praha-Braník | 7.57 | 7.59 | 3 | ||
Vrané nad Vltavou | 8.15 | 8.17 | 2 | ||
Davle | 8.25 | 8.27 | 2 | ||
Petrov u Prahy | 8.32 | 8.33 | |||
Luka pod Medníkem | 8.39 | 8.40 | |||
Jílové u Prahy | 8.46 | 8.47 | 2 | ||
Krhanice | 8.58 | 8.59 | 3 | ||
Týnec nad Sázavou | 9.05 | 9.07 | 2 | ||
Čerčany | 9.23 | 2 |
jede v od 4.VII. do 29.VIII.;
historický motorový vlak; ; ; POSÁZAVSKÝ MOTORÁČEK; dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce; podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci