Os 7105 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 10.57 | ||||
Doubí u Karlových Varů | 11.01 | 11.01 | |||
Karlovy Vary-Březová | 11.04 | 11.05 | 2 | ||
Cihelny | 11.09 | 11.09 | |||
Kfely | 11.13 | 11.13 | |||
Teplička u Karlových Varů | 11.15 | 11.16 | |||
Krásný Jez zastávka | 11.20 | 11.20 | |||
Krásný Jez | 11.22 | 11.23 | 3 | ||
Vodná | 11.26 | 11.26 | |||
Bečov nad Teplou | 11.30 | 11.31 | 3 | ||
Louka u Mariánských Lázní | 11.39 | 11.39 | |||
Poutnov | 11.43 | 11.44 | 2 | ||
Hoštěc | 11.48 | 11.48 | |||
Teplá | 11.52 | 11.53 | 2 | ||
Mrázov | 11.57 | 11.57 | |||
Ovesné Kladruby | 12.02 | 12.03 | 3 | ||
Milhostov u Mariánských Lázní | 12.06 | 12.06 | |||
Vlkovice | 12.10 | 12.10 | |||
Mariánské Lázně město | 12.16 | 12.16 | |||
Mariánské Lázně | 12.20 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci