Os 5441 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.40 | 3 | |||
Děčín-Přípeř | 6.42 | 6.42 | |||
Děčín-Prostřední Žleb | 6.45 | 6.45 | 2 | ||
Děčín-Čertova Voda | 6.48 | 6.48 | |||
Dolní Žleb zastávka | 6.51 | 6.51 | |||
Dolní Žleb | 6.53 | 6.54 | 2/2 | ||
Dolní Poustevna | 7.45 | 7.46 | 1 | ||
Horní Poustevna | 7.48 | 7.48 | |||
Vilémov u Šluknova | 7.51 | 7.51 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 7.55 | 8.04 | 3 | ||
Lipová u Šluknova | 8.07 | 8.07 | |||
Velký Šenov | 8.10 | 8.10 | 2 | ||
Velký Šenov zastávka | 8.12 | 8.12 | |||
Šluknov zastávka | 8.16 | 8.16 | |||
Šluknov | 8.20 | 8.20 | 2 | ||
Valdek | 8.26 | 8.26 | |||
Rumburk | 8.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci