Os 9911 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Radotín | 6.31 | 1/3 | |||
Praha-Velká Chuchle | 6.34 | 6.34 | |||
Praha-Smíchov | 6.40 | 6.41 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 6.48 | 6.54 | 3 | ||
Praha-Libeň | 7.00 | 7.01 | 3 | ||
Praha-Kyje | 7.04 | 7.04 | |||
Praha-Dolní Počernice | 7.06 | 7.06 | |||
Praha-Běchovice | 7.09 | 7.09 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 7.15 | 7.15 | |||
Úvaly | 7.20 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci