Os 9507 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav město | 8.28 | 1/2 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 8.35 | 8.37 | 3 | ||
Krnsko | 8.41 | 8.41 | |||
Chotětov | 8.48 | 8.48 | 3 | ||
Zdětín u Chotětova | 8.52 | 8.52 | |||
Kropáčova Vrutice | 8.57 | 8.58 | 3 | ||
Košátky | 9.01 | 9.01 | |||
Kojovice | 9.03 | 9.03 | |||
Byšice | 9.06 | 9.07 | 2 | ||
Všetaty | 9.11 | 9.21 | 1/2 | ||
Tišice | 9.24 | 9.24 | |||
Neratovice | 9.28 | 9.30 | 3 | ||
Kojetice u Prahy | 9.33 | 9.33 | |||
Zlonín | 9.36 | 9.36 | |||
Měšice u Prahy | 9.38 | 9.39 | 1 | ||
Hovorčovice | 9.42 | 9.42 | |||
Praha-Čakovice | 9.46 | 9.50 | 2 | ||
Praha-Kbely | 9.53 | 9.53 | |||
Praha-Satalice | 9.56 | 9.56 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 10.04 | 10.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.12 | 10.12 | 6 | ||
Praha-Vršovice | 10.20 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci