R 929 „Sněžka“ | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + AB349 + BDs449 + 3xBp282 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.11 | 4 | |||
Praha-Vysočany | 14.18 | 14.19 | 1 | ||
Lysá nad Labem | 14.41 | 14.43 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 14.54 | 14.56 | 1 | ||
Poděbrady | 15.01 | 15.02 | 1/2 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 15.27 | 15.30 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.51 | 16.04 | 2 | ||
Jaroměř | 16.18 | 16.20 | 4 | ||
Česká Skalice | 16.31 | 16.32 | 3 | ||
Starkoč | 16.39 | 16.40 | 4 | ||
Červený Kostelec | 16.49 | 16.50 | 2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 16.55 | 16.56 | |||
Malé Svatoňovice | 16.59 | 17.01 | 4 | ||
Velké Svatoňovice | 17.04 | 17.05 | |||
Trutnov střed | 17.15 | 17.16 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 17.20 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci