Os 9272 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Světlá nad Sázavou | 19.46 | 3 | |||
Světlá nad Sázavou město | 19.48 | 19.48 | |||
Dolní Březinka | 19.51 | 19.51 | |||
Mrzkovice | 19.52 | 19.52 | |||
Smrčná | 19.56 | 19.56 | |||
Stvořidla | 20.00 | 20.00 | |||
Vilémovice | 20.03 | 20.03 | |||
Horní Ledeč | 20.08 | 20.08 | |||
Ledeč nad Sázavou | 20.11 | 20.19 | 3 | ||
Chřenovice-Podhradí | 20.25 | 20.25 | |||
Chřenovice | 20.30 | 20.30 | |||
Budčice | 20.34 | 20.34 | |||
Vlastějovice | 20.36 | 20.36 | |||
Laziště | 20.38 | 20.38 | |||
Horka nad Sázavou | 20.42 | 20.42 | |||
Zruč nad Sázavou | 20.47 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci