..: Trasa vlaku R 917 - JŘ 2015 :..
R 917
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBd264 + A149/AB350 + BDs449/BDs450 + B249 + B249  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Brno hlavní nádraží   19.18 III
  Vyškov na Moravě  19.56 20.02 3
  Ivanovice na Hané  20.09 20.09 2
  Nezamyslice  20.19 20.20 3
  Prostějov hlavní nádraží  20.33 20.35 5
  Olomouc hlavní nádraží  20.51 20.58 2
  Červenka  21.10 21.11 2
  Mohelnice  21.18 21.19 2
  Zábřeh na Moravě  21.27 21.28 2
  Zábřeh na Moravě zastávka  21.30 21.31 
  Postřelmov  21.35 21.35 1
  Šumperk  21.43  3/5

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci