R 917 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBd264 + A149/AB350 + BDs449/BDs450 + B249 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 19.18 | III | |||
Vyškov na Moravě | 19.56 | 20.02 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 20.09 | 20.09 | 2 | ||
Nezamyslice | 20.19 | 20.20 | 3 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 20.33 | 20.35 | 5 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.51 | 20.58 | 2 | ||
Červenka | 21.10 | 21.11 | 2 | ||
Mohelnice | 21.18 | 21.19 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 21.27 | 21.28 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 21.30 | 21.31 | |||
Postřelmov | 21.35 | 21.35 | 1 | ||
Šumperk | 21.43 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci