Os 9061 | |
Řazení vlaku: 2x814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.55 | 5 | |||
Praha-Vršovice | 10.59 | 11.00 | 2 | ||
Praha-Krč | 11.07 | 11.07 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 11.11 | 11.12 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 11.15 | 11.16 | 1/2 | ||
Praha-Komořany | 11.18 | 11.18 | |||
Praha-Zbraslav | 11.21 | 11.22 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 11.26 | 11.27 | |||
Vrané nad Vltavou | 11.30 | 11.32 | 2 | ||
Skochovice | 11.35 | 11.35 | |||
Davle | 11.41 | 11.42 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 11.45 | 11.45 | |||
Petrov u Prahy | 11.48 | 11.48 | |||
Luka pod Medníkem | 11.53 | 11.54 | |||
Jílové u Prahy | 12.00 | 12.00 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 12.05 | 12.06 | |||
Prosečnice | 12.08 | 12.08 | |||
Krhanice | 12.13 | 12.13 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 12.17 | 12.17 | |||
Týnec nad Sázavou | 12.20 | 12.21 | 2 | ||
Pecerady | 12.24 | 12.25 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 12.29 | 12.30 | |||
Poříčí nad Sázavou | 12.33 | 12.34 | |||
Čerčany | 12.39 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci