Os 9018 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 19.06 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 19.10 | 19.10 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 19.13 | 19.13 | |||
Pecerady | 19.18 | 19.18 | |||
Týnec nad Sázavou | 19.22 | 19.24 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 19.26 | 19.26 | |||
Krhanice | 19.30 | 19.30 | |||
Prosečnice | 19.34 | 19.34 | |||
Kamenný Přívoz | 19.37 | 19.37 | |||
Jílové u Prahy | 19.42 | 19.58 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 20.04 | 20.04 | |||
Petrov u Prahy | 20.09 | 20.09 | |||
Petrov-Chlomek | 20.12 | 20.12 | |||
Davle | 20.16 | 20.17 | 2 | ||
Skochovice | 20.23 | 20.23 | |||
Vrané nad Vltavou | 20.26 | 20.30 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 20.33 | 20.33 | |||
Praha-Zbraslav | 20.37 | 20.37 | |||
Praha-Komořany | 20.41 | 20.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 20.44 | 20.44 | |||
Praha-Braník | 20.48 | 20.48 | 3 | ||
Praha-Krč | 20.52 | 20.52 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 21.00 | 21.01 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 21.05 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci