R 874 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBd264 + B249 + BDs449/BDs450 + A149/AB350 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 6.57 | II | |||
Blansko | 7.19 | 7.20 | 1/2 | ||
Skalice nad Svitavou | 7.29 | 7.30 | 2 | ||
Letovice | 7.37 | 7.39 | 3 | ||
Březová nad Svitavou | 7.46 | 7.47 | 2 | ||
Svitavy | 7.58 | 8.00 | 3 | ||
Česká Třebová | 8.10 | 8.13 | 3 | ||
Ústí nad Orlicí | 8.21 | 8.22 | 2 | ||
Choceň | 8.34 | 8.35 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 8.54 | 9.00 | 3 | ||
Přelouč | 9.08 | 9.09 | 2 | ||
Kolín | 9.25 | 9.28 | 3 | ||
Praha-Libeň | 10.08 | 10.09 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.15 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci