..: Trasa vlaku R 871 Punkva - JŘ 2015 :..
R 871 „Punkva“
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBd264 + A149/AB350 + BDs449/BDs450 + B249 + B249 + Bd264 + A151  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   15.51 5
  Praha-Libeň  15.57 15.58 3
  Kolín  16.34 16.36 2
  Přelouč  16.51 16.52 1/3
  Pardubice hlavní nádraží  17.01 17.06 4
  Choceň  17.24 17.25 1
  Ústí nad Orlicí  17.37 17.38 1
  Česká Třebová  17.47 17.48 2
  Svitavy  17.58 17.59 2/3
  Březová nad Svitavou  18.10 18.11 3
  Letovice  18.18 18.19 4
  Skalice nad Svitavou  18.27 18.28 2
  Blansko  18.38 18.39 2
  Brno hlavní nádraží  19.02  I

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci