Os 8666 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 22.40 | 3 | |||
Pardubice-Svítkov | 22.43 | 22.43 | |||
Pardubice-Opočínek | 22.46 | 22.46 | |||
Valy u Přelouče | 22.49 | 22.50 | |||
Přelouč | 22.53 | 22.54 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 22.57 | 22.57 | |||
Řečany nad Labem | 23.00 | 23.01 | 1/2 | ||
Chvaletice | 23.04 | 23.05 | |||
Kojice | 23.07 | 23.07 | |||
Týnec nad Labem | 23.09 | 23.10 | |||
Záboří nad Labem | 23.12 | 23.13 | 2 | ||
Starý Kolín | 23.16 | 23.17 | |||
Kolín dílny | 23.20 | 23.21 | |||
Kolín | 23.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci