..: Trasa vlaku R 865 Rudolf Těsnohlídek - JŘ 2015 :..
R 865 „Rudolf Těsnohlídek“
Řazení vlaku: 362_n2 + A149/AB350 + BDs449/BDs450 + B249 + 2xBd264 + B249 + A151  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   9.51 5
  Praha-Libeň  9.57 9.58 3
  Kolín  10.34 10.36 2
  Přelouč  10.51 10.52 1/3
  Pardubice hlavní nádraží  11.01 11.06 4
  Choceň  11.24 11.25 1
  Ústí nad Orlicí  11.37 11.38 1
  Česká Třebová  11.47 11.48 2
  Svitavy  11.58 11.59 2/3
  Březová nad Svitavou  12.10 12.11 3
  Letovice  12.18 12.19 4
  Skalice nad Svitavou  12.27 12.28 2
  Blansko  12.38 12.39 2
  Brno hlavní nádraží  13.02  I

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci