R 863 „Svitava“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + B249 + A149/AB350 + BDs449/BDs450 + B249 + 2xBd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.51 | 5 | |||
Praha-Libeň | 7.57 | 7.58 | 3 | ||
Kolín | 8.34 | 8.36 | 2 | ||
Přelouč | 8.51 | 8.52 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 9.01 | 9.06 | 4 | ||
Choceň | 9.24 | 9.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 9.37 | 9.38 | 1 | ||
Česká Třebová | 9.47 | 9.48 | 2 | ||
Svitavy | 9.58 | 9.59 | 2/3 | ||
Březová nad Svitavou | 10.10 | 10.11 | 3 | ||
Letovice | 10.18 | 10.19 | 4 | ||
Skalice nad Svitavou | 10.27 | 10.28 | 2 | ||
Blansko | 10.38 | 10.39 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 11.02 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci