Os 8411 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ražice | 17.21 | 3 | |||
Putim | 17.25 | 17.26 | 3 | ||
Písek | 17.31 | 17.32 | 2 | ||
Písek město | 17.38 | 17.39 | 2 | ||
Vrcovice | 17.43 | 17.43 | |||
Záhoří | 17.47 | 17.47 | 3 | ||
Vlastec | 17.52 | 17.52 | 2 | ||
Červená nad Vltavou | 17.58 | 17.59 | 3 | ||
Jetětice | 18.02 | 18.02 | |||
Stehlovice | 18.06 | 18.06 | |||
Branice | 18.08 | 18.09 | 3 | ||
Líšnice | 18.12 | 18.12 | |||
Milevsko | 18.16 | 18.17 | 3 | ||
Sepekov | 18.21 | 18.22 | 1 | ||
Božejovice | 18.29 | 18.30 | 2 | ||
Padařov | 18.34 | 18.34 | |||
Meziříčí | 18.38 | 18.38 | |||
Balkova Lhota | 18.40 | 18.40 | 3 | ||
Nasavrky | 18.44 | 18.44 | |||
Tábor | 18.50 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci