Os 8382 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 6.36 | 2 | |||
Horní Vilímeč | 6.40 | 6.40 | |||
Jihlávka | 6.45 | 6.45 | 2 | ||
Horní Ves | 6.51 | 6.51 | |||
Horní Cerekev | 6.55 | 6.59 | 4 | ||
Hříběcí | 7.02 | 7.02 | |||
Nová Buková | 7.06 | 7.06 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 7.09 | 7.10 | 1 | ||
Zajíčkov | 7.14 | 7.14 | |||
Rynárec | 7.18 | 7.18 | |||
Pelhřimov | 7.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci