Os 8216 | |
Řazení vlaku: 242 + BDs450 + 2xBdt280 + 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 22.41 | II | |||
České Budějovice severní zastávka | 22.43 | 22.44 | |||
Hrdějovice | 22.47 | 22.47 | |||
Hosín | 22.49 | 22.49 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 22.52 | 22.54 | 2 | ||
Chotýčany | 23.02 | 23.03 | 3 | ||
Ševětín | 23.07 | 23.08 | 3 | ||
Neplachov | 23.11 | 23.12 | |||
Dynín | 23.16 | 23.16 | 2 | ||
Horusice | 23.21 | 23.22 | 1 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 23.25 | 23.26 | |||
Veselí nad Lužnicí | 23.30 | 23.33 | 3 vpravo | ||
Řípec-Dráchov | 23.37 | 23.37 | |||
Soběslav | 23.41 | 23.42 | 2 | ||
Roudná | 23.47 | 23.48 | 2 | ||
Doubí u Tábora | 23.51 | 23.51 | |||
Planá nad Lužnicí | 23.55 | 23.56 | 2/3 | ||
Sezimovo Ústí | 23.59 | 23.59 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 0.01 | 0.01 | |||
Tábor | 0.05 | 3/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci