..: Trasa vlaku Os 8109/8 - JŘ 2015 :..
Os 8109/8
Řazení vlaku: 754 + Ds952 + 2xBdmteeo294  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  České Budějovice   8.07 II
  České Budějovice jižní zastávka Neobsazená zastávka  8.10 8.10 
  Boršov nad Vltavou  8.15 8.16 2
  Černý Dub Neobsazená zastávka  8.21 8.21 
  Hradce Neobsazená zastávka  8.25 8.25 
  Vrábče Neobsazená zastávka  8.28 8.28 
  Křemže  8.32 8.33 2
  Holubov  8.36 8.36 
  Třísov Neobsazená zastávka  8.39 8.39 
  Plešovice Neobsazená zastávka  8.43 8.43 
  Zlatá Koruna  8.46 8.47 2
  Přísečná Neobsazená zastávka  8.51 8.51 
  Český Krumlov  8.55 8.56 2
  Kájov  9.03 9.06 2
  Mezipotočí Neobsazená zastávka  9.11 9.11 
  Hořice na Šumavě Neobsazená zastávka  9.19 9.19 2
  Polná na Šumavě Neobsazená zastávka  9.28 9.28 2/2
  Polečnice Neobsazená zastávka  9.31 9.31 
  Hodňov Neobsazená zastávka  9.36 9.36 
  Žlábek Neobsazená zastávka  9.38 9.38 
  Černá v Pošumaví  9.42 9.43 2
  Horní Planá zastávka Neobsazená zastávka  9.47 9.47 
  Horní Planá  9.50 9.57 1/3
  Pernek na Šumavě Neobsazená zastávka  10.01 10.01 
  Nová Pec  10.05 10.07 1/2
  Ovesná Neobsazená zastávka  10.10 10.10 
  Pěkná Neobsazená zastávka  10.17 10.17 
  Černý Kříž  10.22 10.26 2/3
  Stožec Neobsazená zastávka  10.32 10.33 1
  Nové Údolí  10.39  1

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci