..: Trasa vlaku Os 8105 Vltava Ilz - JŘ 2015 :..
Os 8105 „Vltava Ilz“
Řazení vlaku: 754 + Ds952 + 2xBdmteeo294  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  České Budějovice   5.57 II
  České Budějovice jižní zastávka Neobsazená zastávka  6.00 6.00 
  Boršov nad Vltavou  6.05 6.06 2
  Černý Dub Neobsazená zastávka  6.11 6.11 
  Hradce Neobsazená zastávka  6.15 6.15 
  Vrábče Neobsazená zastávka  6.18 6.18 
  Křemže  6.22 6.25 2
  Holubov  6.29 6.29 
  Třísov Neobsazená zastávka  6.32 6.32 
  Plešovice Neobsazená zastávka  6.35 6.35 
  Zlatá Koruna  6.38 6.39 2
  Přísečná Neobsazená zastávka  6.44 6.44 
  Český Krumlov  6.47 6.49 2
  Kájov  6.56 7.02 2
  Mezipotočí Neobsazená zastávka  7.07 7.07 
  Hořice na Šumavě Neobsazená zastávka  7.15 7.16 2
  Polná na Šumavě Neobsazená zastávka  7.25 7.26 2/2
  Polečnice Neobsazená zastávka  7.29 7.29 
  Hodňov Neobsazená zastávka  7.33 7.33 
  Žlábek Neobsazená zastávka  7.36 7.36 
  Černá v Pošumaví  7.39 7.42 
  Horní Planá zastávka Neobsazená zastávka  7.46 7.46 
  Horní Planá  7.49 7.56 1/3
  Pernek na Šumavě Neobsazená zastávka  8.00 8.00 
  Nová Pec  8.04 8.05 1/2
  Ovesná Neobsazená zastávka  8.09 8.09 
  Pěkná Neobsazená zastávka  8.16 8.16 
  Černý Kříž  8.21 8.24 2/3
  Dobrá na Šumavě Neobsazená zastávka  8.27 8.27 
  Volary  8.32  2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci