..: Trasa vlaku Os 8104 - JŘ 2015 :..
Os 8104
Řazení vlaku: 842 + 2xBdtn757 + 842  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Volary   7.19 2
  Dobrá na Šumavě Neobsazená zastávka  7.23 7.23 
  Černý Kříž  7.26 7.31 2/2
  Pěkná Neobsazená zastávka  7.36 7.36 
  Ovesná Neobsazená zastávka  7.43 7.43 
  Nová Pec  7.46 7.47 1/3
  Pernek na Šumavě Neobsazená zastávka  7.51 7.51 
  Horní Planá  7.55 7.58 1/2
  Horní Planá zastávka Neobsazená zastávka  8.01 8.01 
  Černá v Pošumaví  8.05 8.06 2
  Žlábek Neobsazená zastávka  8.09 8.09 
  Hodňov Neobsazená zastávka  8.12 8.12 
  Polečnice Neobsazená zastávka  8.16 8.16 
  Polná na Šumavě Neobsazená zastávka  8.19 8.20 2/2
  Hořice na Šumavě Neobsazená zastávka  8.29 8.29 2
  Mezipotočí Neobsazená zastávka  8.37 8.37 
  Kájov  8.43 8.46 2
  Český Krumlov  8.53 8.56 3
  Přísečná Neobsazená zastávka  9.00 9.00 
  Zlatá Koruna  9.04 9.05 3
  Plešovice Neobsazená zastávka  9.08 9.08 
  Třísov Neobsazená zastávka  9.11 9.11 
  Holubov  9.14 9.14 
  Křemže  9.18 9.19 3
  Vrábče Neobsazená zastávka  9.23 9.23 
  Hradce Neobsazená zastávka  9.25 9.25 
  Černý Dub Neobsazená zastávka  9.29 9.29 
  Boršov nad Vltavou  9.34 9.35 2
  České Budějovice jižní zastávka Neobsazená zastávka  9.41 9.41 
  České Budějovice  9.45  II

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci