Os 8003 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmteeo294 + Bdt280 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 6.06 | 2 | |||
Modlešovice | 6.10 | 6.10 | |||
Čejetice | 6.13 | 6.15 | 2 | ||
Sudoměř u Písku | 6.17 | 6.18 | |||
Ražice | 6.21 | 6.22 | 3 | ||
Heřmaň obec | 6.24 | 6.24 | |||
Skály | 6.27 | 6.27 | |||
Protivín | 6.30 | 6.33 | 2 | ||
Protivín zastávka | 6.35 | 6.35 | |||
Milenovice | 6.38 | 6.38 | |||
Číčenice | 6.42 | 6.44 | 1/1 | ||
Záblatíčko | 6.49 | 6.49 | |||
Dívčice | 6.53 | 6.58 | 3 | ||
Zbudov | 7.00 | 7.00 | |||
Zliv | 7.03 | 7.05 | 2 | ||
Hluboká nad Vltavou | 7.10 | 7.11 | 2 | ||
České Budějovice severní zastávka | 7.22 | 7.22 | |||
České Budějovice | 7.25 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci