Os 7933 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 22.13 | 2 | |||
Heřmaň | 22.19 | 22.19 | |||
Putim | 22.22 | 22.23 | 3 | ||
Písek | 22.27 | 22.28 | 2 | ||
Písek zastávka | 22.30 | 22.30 | |||
Písek-Dobešice | 22.33 | 22.33 | |||
Čížová | 22.37 | 22.38 | 2 | ||
Vráž u Písku | 22.44 | 22.45 | 2 | ||
Dolní Ostrovec | 22.48 | 22.48 | |||
Smetanova Lhota | 22.53 | 22.53 | |||
Čimelice | 22.56 | 22.57 | 2 | ||
Horní Nerestce | 23.01 | 23.01 | |||
Mirovice | 23.04 | 23.05 | 3 | ||
Myslín | 23.08 | 23.08 | |||
Dobrá Voda u Březnice | 23.11 | 23.11 | |||
Březnice | 23.15 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci