Os 7908 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 13.03 | 2 | |||
Králův Dvůr | 13.07 | 13.07 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 13.09 | 13.09 | |||
Zdice | 13.13 | 13.15 | 3 | ||
Libomyšl | 13.19 | 13.19 | |||
Lochovice | 13.23 | 13.24 | 2 | ||
Rejkovice | 13.29 | 13.29 | |||
Jince | 13.33 | 13.35 | 3 | ||
Bratkovice | 13.41 | 13.42 | 1 | ||
Příbram | 13.48 | 13.50 | 3 | ||
Milín | 13.58 | 13.59 | 3 | ||
Ostrov u Tochovic | 14.03 | 14.03 | |||
Tochovice | 14.07 | 14.07 | 2 | ||
Březnice | 14.13 | 14.18 | 1/3 | ||
Dobrá Voda u Březnice | 14.21 | 14.21 | |||
Myslín | 14.25 | 14.25 | |||
Mirovice | 14.28 | 14.30 | 3 | ||
Horní Nerestce | 14.33 | 14.33 | |||
Čimelice | 14.37 | 14.38 | 2 | ||
Smetanova Lhota | 14.41 | 14.41 | |||
Dolní Ostrovec | 14.46 | 14.46 | |||
Vráž u Písku | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Čížová | 14.56 | 14.59 | 2 | ||
Písek-Dobešice | 15.02 | 15.02 | |||
Písek zastávka | 15.05 | 15.05 | |||
Písek | 15.08 | 15.09 | 4 | ||
Putim | 15.14 | 15.14 | 3 | ||
Heřmaň | 15.17 | 15.17 | |||
Protivín | 15.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci